Olmekahjurite tõrje

(Desinsektsioon)

Avaleht /

Olmekahjurite tõrje

DESINSEKTSIOON EHK OLMEKAHJURITE TÕRJE

Peamisteks olmekahjuriteks, kelle tõrjega Faminer OÜ tegeleb on prussakad, kirbud, kanatäid, lutikad, erinevad koid, majasoomukad, sipelgad, herilased jne. Vajadusel tegeleme ka kõigi teiste tüli ja probleeme tekitavate putukatega – olgu nad siis lendavad või roomavad putukad.

Enamasti on kahjurite inimese elu -ja olmeruumidesse tungimise põhjuseks toidu ja elupaiga otsingud.

Peamisteks olmekahjurite poolt tekitatatavateks kahjudeks on:

*Tekitavad inimestele nii füüsili kui vaimseid vaevusi nö. hammustuste (kirbud, lutikad, kanatäid jne) ja oma kohalolu näol.

* Bakter-, viirus- ja seenhaiguste levitamine. Näiteks prussakad levitavad järgmisi haigusi: salmonella, tüüfus, mao-ja soolepõletk jne. Samuti võivad nende väljaheited põhjustada ekseemi ja astmat.

*Saastavad inimeste toitu ja elukeskkonda oma väljaheidetega.

*Rikuvad inimese esemeid (riidekoid, nahanäkk jne), elamuid (toonesepp, majasikk, sipelgad), toiduaineid (toidukoi) jne.

Põhiliseim olmekahjuritega võideldes on hügieen. Takistage nende juurdepääs toidule, veele ja peidukohtadele. Takistage juurdepääs teie elamusse, sulgedes juurdepääsuavad.

Reisilt tulles, kui on kahtlus, et võisite kaasa tuua soovimatuid külalisi, peske/kuumutage kaasas olnud riided ja esemed.

Kui omal jõul siiski olmekahjuritest jagu ei saa, saame teid proffesionaalse teenusega aidata. Pakume teenuseid nii era- kui ka äriklientidele.

Võitluses olmekahjuritega kasutame vastavalt vajadusele ja kliendi soovile:

  • Feromoonpüüniseid
  • Geelsöötasid
  • Insektsiidiga pritsimine
  • UV-lampe lendavatele putukatele,mis on varustatud spetsiaalsete liimpaberitega

Konkreetse tõrjemeetodi valimine sõltub hoone tüübist, selle kasutamise otstarbest, putukate liigist ja ka putukate populatsiooni suurusest. Meie kasutame ainult professionaalseks kahjuritõrjeks ette nähtud ja Eestis kasutusluba omavaid insektsiide, mis on ohutud nii inimestele kui ka lemmikloomadele.

Helistage Meile

+372 5691 1288

Kirjuta meile